9 Mart 2018 Cuma

Güzellikler Abidesi Olimposta Gezilecek Yerler

Güzellikler Abidesi Olimposta Gezilecek Yerler

Antalya dediniz mi uğramadan geçmemeniz gereken çok güzel yerler bulunuyor. Onlardan biri olarak karşımıza Olimpos gelmektedir. İnsanın içini huzura boğan, güzelliklerle başbaşa bırakan bu yere mutlaka gelmeniz gerekiyor. Her yönden ziyaret edilmesi gereken bir yer olduğunu en güzel şekilde ispatlayan Olimpos ta çok fazla yapabileceğiniz aktiviteler mevcuttur. Bu yüzden tatil planlarınızı biraz daha geniş tutmanız sizin yararınıza olacaktır. Olimpos ta çok fazla ağaç evler var. Böylelikle aradığınız otantik havayı yeniden yakalamanızı sağlayacaktır. Hiç telaş yapmadan doğa ile iç içe şekilde tatilin tadını çıkarmanın artık tam zamanı diyebiliriz. Yeşilliği, denizi, doğası, ağaçlarla kaplanmış olan bölgesiyle insanı huzura çağıran bir yer olduğunu kanıtlıyor. Konaklama yerleri hem ev hem de bungalov tarzında dizayn edilmiştir.

Her geçen gün bu güzelliği görmek isteyenlerin sayısı daha fazla artmaya başlıyor. Şimdiye kadar Olimpos ziyaretleri yapmadıysanız çok fazla şey kaçırmış olduğunuzun altını çizmek isteriz. Fakat şuan için bile hala geç kalmış değilsiniz. Olimpos ziyaretlerinizi yapmadan önce nerelere gidilir ve ne yapılır mutlaka bilmeniz gerekiyor.

Konaklama için : Olympos Butik Otel

Olimposta Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Güzellikler Abidesi Olimposta Gezilecek Yerler

Olympos RockClimbing

Macera, aksiyon ve güzelliği bir arada yaşamak isteyen kişilerin ziyaret etmesi gereken yerlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Güzellikler arasında zamanın nasıl geçtiğini çok fazla anlamayacaksınız. Bu konuda istediğiniz kusursuz güzellikleri sunan bir yer olduğunu en güzel şekilde ispatlamaya devam ediyor. Macera turlarını sevenlerden biriyseniz o halde Olimposa geldiğiniz zaman bu aktiviteyi kaçırmamanız gerekiyor. Mis gibi berrrak deniz ve yeşiliğin muhteşem dünyasına çağıracak bu yerde huzurlu ve aynı zamanda da sakin zamanlar geçirmeniz mümkün oluyor. Fakat günden güne bu yer adını daha fazla duyurmaya başladığından dolayı özellikle yaz aylarında sakinlikten çok yerini birazda kalabalıklığın aldığını söylesek yalan olmaz.

Güzellikler Abidesi Olimposta Gezilecek Yerler

Antalya Olimpos Likya Antik Kenti

Likya döneminden kalma harabeler içerisinde tertemiz akan su yer alıyor. Adeta doğa mucizesini en güzel şekilde ispatlayan bu yerde ailenizle birlikte son derece güzel zamanlar geçirmeye başlamanız mümkün olacak. Antik kentin sonuna bakıldığı zaman direk olarak sahile çıkıyor. Sahille burun buruna gelme şansına saip oluyorsunuz. Her yönden güzel olduğunu gösteren Olimposta gezilecek ve yakından görülecek yerler oldukça fazladır.

Olimpos Teleferik Zamanı

Teleferik her ne kadar ülkemizin farklı bölgelerinde de yer alıyor olsa da Olimposta teleferik heyecanı bir başka şekilde geçiyor. Çoğunuzun neden sorusunu sorduğunun farkındayız. Çünkü burada istediğiniz muhteşem görüntüyü izleme şansına sahip oluyorsunuz. Yemyeşil doğa ve berrak suyun güzelliğini tepeden izlemeye başlıyorsunuz. İster ailenizle birlikte isterseniz de sevgilinizle bu güzellikleri yakından ziyaret etmeye başlayabilirsiniz. Yaz ve kış olmak üzere her mevsimde Olimpos ziyaretçilerini en güzel şekilde ağırlamaya devam ediyor. Böylelikle istediğiniz zaman vakit buldukça Olimpos ziyaretlerini yapabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder