8 Nisan 2018 Pazar

Pişmanlıklarınızı Cildinizde Taşımayın

Pişmanlıklarınızı Cildinizde Taşımayın

Bazı zamanlar şimdiki aklım olsaydı böyle yapmazdım ya da zamanı geri alabilsem şöyle yapardım gibi cümleler kurduğumuz olaylar yaşarız. Hayatta böyle düşündüğümüz olayların çoğu zaman geri dönüşü olmaz. Ama zamanında çok beğenerek yaptırdığımız daha sonra ise sıkıldığımız ya da pişman olduğumuz dövmeler içinse aynı şey geçerli değil. Vücudunuzda taşımak istemediğiniz dövmeleri sildirebilirsiniz.

İstemediğiniz Dövmelerle Ömür Boyu Yaşamak Zorunda Değilsiniz

Dövme sildirme işlemini pişmanlık yaşadığınız tüm dövmeler için yaptırabilirsiniz. Yapılan bu uygulama yaptırdığınız dövmenin neredeyse tamamını ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Dövmenin yapıldığı boyanın kalitesine göre 5 – 6 ya da 8-9 seanslık bir uygulama yaptırarak pişmanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Kaliteli boya kullanılarak yapılan dövmelerde süre uzarken daha az kaliteli yapılan dövmelerde ise süre kısalmaktadır.

Zaman için her şey gibi isteklerimiz ve zevklerimiz değişebilir. Önceden hoşlumuza giden bir dövme ilerleyen zamanlarda kötü anıları hatırlatıyor olabilir. Bu nedenle artık sürekli gözümüzün önünde olması bizi rahatsız edebilir. Bu zamanlarda lazer uygulaması tekniğiyle önceden yaptırıp sonrasında pişman olduğunuz dövmeleri sildirebilirsiniz.

Dövme Sildirme Uygulamasıyla Pişman Olmaktan Korkmayın

Pişman olunan birçok şeyi geri çeviremeyeceğimizi düşündüğümüz şartlardan biri olan dövmelerden artık ilerleyen teknolojiler sayesinde kurulabiliyoruz. Bundan birkaç yıl öncesine kadar dövme yaptıranların ömrünün sonuna kadar o dövmeyle yaşamak zorunda olduğu düşünülürdü. Fakat günümüzde artık eski sevgilisinin ismini kolunda görmek istemeyenler, gençlik yıllarında hayran olduğu grubun dövmesini yaptırdığına pişman olanlar dövmelerini sildirebilirler. Bunun için sadece sabırlı olmaları yeterli. Çünkü dövme sildirme işlemi zamanla etkisi gözlemlenen bir uygulamadır. İlk seansın sonrasında hemen yok olmaya başlaması beklenemez.

Dövmelerden en sağlıklı şekilde kurtulmak için dövme sildirme işleminin dermatologlar tarafından yapılması gerekmektedir. Uzman bir dermatolog tarafından yapılan doğru dövme sildirme işlemi sağlıklı bir cilt için en doğru tercih olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder